MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7832631
nr 783 2631
8 st, Nyrokokostil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 oktober 2012
kl 19:46:12
150 kr
150 kr